Granit Corporation dodáva žulové produkty najvyššej kvality.

Bez ohledu na to, zda máte zájem o žulové desky na terase nebo žulové kostky, můžete se spolehnout na plnou profesionalitu.

Vysoko kvalitné suroviny

Suroviny, ktoré sú potrebné pre našu výrobu pochádzajú z celého sveta. Je to vysoko kvalitná žula, ktorá Vám umožní vytvárať jedinečné výrobky, charakteristické silou a odolnosťou voči mnohým vonkajším faktorom.

Dlhoročné skúsenosti

V tomto odvetví pôsobíme už veľa rokov a poskytujeme služby na vysokej úrovni. Získali sme potrebné znalosti a praktické zručnosti, ktoré nám umožňujú vyrábať výrobky spĺňajúce platné normy.

Moderné technológie

Vyrábané žulové okenné parapety, žulové podlahy a ďalšie produkty z tejto suroviny sú vyrábané na základe pokročilých technológií. Používame moderné technologické linky, obsluhované kvalifikovanými zamestnancami, čo umožňuje rýchle vybavenie objednávok.

Veľa spoločností pôsobiacich u nás a predovšetkým v Európe nám dôverovalo.
Pripojte sa k nim aj Vy.

PORADENSTVO

Máte záujem o žulové kocky: rezané alebo štiepané? Chcete si objednať žulové obrubníky, alebo kamenné steny. Poradíme Vám pri výbere materiálov a prevedení hotových výrobkov tak, aby zodpovedali Vaším očakávaniam. Radi tiež zrealizujeme Vaše vlastné nápady a poradíme Vám s najoptimálnejším riešením. Pomôžeme tiež pri montáži objednaných materiálov z našej produkcie.

KVALITA

Pokiaľ sa jedná o kvalitu, neexistujú pre nás žiadne kompromisy. Naše žulové obrubníky, žulové okenné parapety a ďalšie stavebné prvky sú mimoriadne odolné. Vyznačujú sa odolnosťou proti oteru a poveternostným podmienkam. Všetky žulové výrobky sú vyrábané na základe špecifikácie predpísanej v normách pre stavebné výrobky. To zaručuje výrobky najvyššej kvality.

ISTOTA

Ako výrobca produktov zo Strzegomskej žuly robíme všetky objednávky produktov, a  tiež podľa Vašich individuálnych požiadaviek. So špecializovaným automobilovým parkom ponúkame tiež prepravné služby na objednaný tovar. Spolupráca s nami je zárukou spoľahlivosti, že objednané produkty prídu včas a na uvedenú adresu.