pro Prezidentsky Palac ŽULOVÝCH KAMEŇOV JEDINÝ DODÁVATEĽ Slide ŽULA pre Vaše potreby NEJLEPŠÍ DODÁVÁME Slide ŽULA KRÁSU OBJAVTE

Granit Corporation dodáva žulové produkty najvyššej kvality.

Bez ohledu na to, zda máte zájem o žulové desky na terase nebo žulové kostky, můžete se spolehnout na plnou profesionalitu.

Slide

Vysoko kvalitné suroviny

Suroviny, ktoré sú potrebné pre našu výrobu pochádzajú z celého sveta. Je to vysoko kvalitná žula, ktorá Vám umožní vytvárať jedinečné výrobky, charakteristické silou a odolnosťou voči mnohým vonkajším faktorom.

Dlhoročné skúsenosti

V tomto odvetví pôsobíme už veľa rokov a poskytujeme služby na vysokej úrovni. Získali sme potrebné znalosti a praktické zručnosti, ktoré nám umožňujú vyrábať výrobky spĺňajúce platné normy.

Moderné technológie

Vyrábané žulové okenné parapety, žulové podlahy a ďalšie produkty z tejto suroviny sú vyrábané na základe pokročilých technológií. Používame moderné technologické linky, obsluhované kvalifikovanými zamestnancami, čo umožňuje rýchle vybavenie objednávok.

Veľa spoločností pôsobiacich u nás a predovšetkým v Európe nám dôverovalo.
Pripojte sa k nim aj Vy.

PORADENSTVO

Máte záujem o žulové kocky: rezané alebo štiepané? Chcete si objednať žulové obrubníky, alebo kamenné steny. Poradíme Vám pri výbere materiálov a prevedení hotových výrobkov tak, aby zodpovedali Vaším očakávaniam. Radi tiež zrealizujeme Vaše vlastné nápady a poradíme Vám s najoptimálnejším riešením. Pomôžeme tiež pri montáži objednaných materiálov z našej produkcie.

KVALITA

Pokiaľ sa jedná o kvalitu, neexistujú pre nás žiadne kompromisy. Naše žulové obrubníky, žulové okenné parapety a ďalšie stavebné prvky sú mimoriadne odolné. Vyznačujú sa odolnosťou proti oteru a poveternostným podmienkam. Všetky žulové výrobky sú vyrábané na základe špecifikácie predpísanej v normách pre stavebné výrobky. To zaručuje výrobky najvyššej kvality.

ISTOTA

Ako výrobca produktov zo Strzegomskej žuly robíme všetky objednávky produktov, a  tiež podľa Vašich individuálnych požiadaviek. So špecializovaným automobilovým parkom ponúkame tiež prepravné služby na objednaný tovar. Spolupráca s nami je zárukou spoľahlivosti, že objednané produkty prídu včas a na uvedenú adresu.